Dni otwarte Kiddy Anex Canpol Lovi

Już w najbliższy piatek i sobotę (20-21.04) odwiedź nasz salon Entliczek. Dni otwarte z renomownymi markami to pewne i udane zakupy. Zapraszamy!

Przyjdź do salonu Entliczek przy ul. Dobrego Pasterza 122a i poznaj naszą ofertę. Przygotowaliśmy wiele atrakcji!

  • Porady ekspertów - udzielą odpowiedzi na każde pytanie i pomogą dobrać idealny wózek oraz fotelik samochodowy.
  • Atrakcyjne rabaty - 10% rabatu na produkty: Recaro, Espiro, Baby Design, Fiki Miki. 
  • Prezentacja nowości - bądź na bieżąco, poznaj nowe i interesujące produkty!

 

Anex Sport

RECARO

Niemiecki producent zarówno solidnych fotelików dziecięcych, jak i fotelów do samochodów. Czołowa marka w skali światowej oferująca ekskluzywne produkty wysokiej klasy jakości. Ciągle udoskonalany asortyment zapewnia najwyższe bezpieczeństwo w czasie jazdy samochodem. Wybierając produkty marki Recaro masz gwarancję, że Twoje dziecko podróżuje pewnie i komfortowo.

 

Kiddy Cruiserfix 3

ESPIRO

 

 

Produkty oferowane przez markę Espiro cieszą się popularnością i zadowoleniem klientów. Rodzice wysoko oceniają jakość wykonania, a także wygodę użytkowania. Warto także podkreślić fakt, że produkty są bezpieczne dla naszego dziecka. Foteliki samochodowe, wózki dziecięce oraz łóżeczka turystyczne od Espiro to gwarancja komfortu w czasie każdej podróży.

 

Kiddy Evoluna i-Size

BABY DESIGN

Uznana marka oferująca asortyment wysokiej jakości dla najmłodszych. To praktyczne wózki zarówno wielofunkcyjne, jak i spacerowe, bezpieczne foteliki samochodowe. Baby Design oferuje także meble, takie jak łóżeczka turystyczne, kojce czy krzesełka do karmienia. Wszystkie produkty powstają w oparciu o konsultacje medyczne z Instytutem Matki i Dziecka, a nawet Przemysłowym Instytutem Motoryzacji.

 

Lovi Prolactis

FIKI MIKI

 

Lider na polskim rynku, producent zdrowych i bezpiecznych materacy dla dzieci, poduszek i pościeli. Każdy Rodzic wie, jak ważny dla dziecka jest spokojny i wygodny sen. Z tą myślą, marka dostarcza pociechom najlepsze artykuły, by słuzyły im długo i najlepiej. Nie zapominając o mamach i kobietach w ciąży, w swoim asortymecie posiada także niezwykle funkcjonalne poduszki do karmienia i snu. Poduszka Fikuszka to flagowy produkt Fiki Miki.

Podczas Dni otwartych przy zakupie produktów marki Fiki Miki - otrzymasz pościel GRATIS.

 

wstecz