Dni otwarte X-Lander Amelis Avionaut Medela

Już w najbliższy piatek i sobotę (18-19.05) odwiedź nasz salon Entliczek. Dni otwarte z renomownymi markami to pewne i udane zakupy. Zapraszamy!

Przyjdź do salonu Entliczek przy ul. Dobrego Pasterza 122a i poznaj naszą ofertę. Przygotowaliśmy wiele atrakcji!

  • Porady ekspertów - udzielą odpowiedzi na każde pytanie i pomogą dobrać idealny wózek oraz fotelik samochodowy.
  • Atrakcyjne rabaty - 10% rabatu na produkty: X-Lander, Amelis, Avionaut i Medela. 
  • Prezentacja nowości - bądź na bieżąco, poznaj nowe i interesujące produkty!

 

Anex Sport

X-LANDER

 

 

Wózki dziecięce zaprojektowane z myślą o indywidualnych potrzebach rodziców i ich dzieci. Marka oferuje różne modele dedykowane zarówno do miasta, wycieczek terenowych, jak i do biegania. Zdecyduj, jakiego X-Landera potrzebujesz. Zachwyci Cię jego funkcjonalność i nowoczesny design.

 

 

Kiddy Cruiserfix 3

AMELIS

 

 

Praktyczne wózki dziecięce polskiej marki Amelis. Sprawdzą się w każdym terenie. Funkcjonalność i ciekawe wzornictwo zapewnią komfortowe i bezpieczne przejażdżki. To dobry wybór dla wymagających rodziców, którzy cenią użyteczność w ekonomicznym wydaniu.

 

 

Kiddy Evoluna i-Size

AVIONAUT

 

 

Innowacjyjne rozwiązania, maksymalne bezpieczeństwo i ekskluzywny wygląd. To cechy szczególne produktów marki Avionaut. Foteliki samochodowe projektowane przy współpracy z branżą lotniczą. Zasługują na szczególną uwagę. Poznaj modele dla dzieci z różnych grup wagowych. Wybierz najlepszy i podróżuj spokojnie!

 

 

Lovi Prolactis

MEDELA

 

 

Wiodąca marka wśród producentów sprzętu medycznego i akcesoriów do karmienia. To szwajcarskie laktatory cieszące się dużym uznaniem wśród wielu mam. Naturalne karmienie staje się wygodne i przyjemne dla Ciebie i Twojej pociechy. Marka dba o zdrowie kobiet karmiących oferując szeroką gamę niezbędnych artykułów ochronnych i łagodzących w okresie laktacji. Specjalistyczne podejście do przechowywania i podawania pokarmu to również mocna strona firmy Medela.

 

wstecz